Morfo Gelişim Akademisi | Başarılı İletişimin Olmazsa Olmazları
Morfo Gelişim Akademisi | Danışmanlık | Eğitim |Kariyer |Koçluk
Danışmanlık, Koçluk, Eğitim
23927
post-template-default,single,single-post,postid-23927,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Başarılı İletişimin Olmazsa Olmazları

Morfo Gelişim Akademisi olarak Sizlerle Birlikte Yeniden Öğrenmekten ve Yeniden Keşfetmekten Büyük Mutluluk Duyuyoruz.

Morfo Gelişim Akademisi olarak
Sizlerle Birlikte Yeniden Öğrenmekten Ve Yeniden Keşfetmekten Büyük Mutluluk Duyuyoruz.

İletişim krizleri ile aranız nasıl? ? Hep mi yanlış anlaşılıyorsunuz? İşyerindeki uyumsuz çalışan yoksa siz misiniz? İletişim tarzınız itibarınızı destekliyor mu? İletişim yetenekleriniz samimi bir çevreyle sizi buluşturuyor mu? Hep mi maske hep mi sahte? Söylemlerinizle ilgilenen var mı? Hep Haksız mısınız? Yoksa hep haklı mı? İletişim becerilerinizi yeniden fark etmeli misiniz?
Bu Konferans; başkalarının iletişimleriyle ilgili farkındalık kazanmak, başkalarının iletişim tarzlarını sorgulamak için değil, sizin iletişim paradigmalarınızı anlamanız, iletişim tarzınızı fark etmeniz, iletişim becerilerinizi geliştirme ihtiyacını hissetmeniz, iletişimizdeki kör noktaları geride bırakmanız ve başkalarını daha içten anlamanızla ilgilidir. Etkin bir iletişim kurma kapasitesi yaratmada nelere sahip olduğunuz ve nelere sahip olmanız gerektiği konusunda net ve uygulanabilir bir çok ip uçlarını içerir.
İletişim kendi varlığınızı ortaya koymakla ilgilidir. Özgün paylaşım ve karşılıklı bağlılık sunar. İletişimizle ilgili yaptıklarınız kadar yapmadıklarınızla birlikte kendinizi bu dünyada var eder ya da yok edersiniz.

morfo-modul-74