Morfo Gelişim Akademisi | Hakkımızda
Morfo Gelişim Akademisi | Danışmanlık | Eğitim |Kariyer |Koçluk
Danışmanlık, Koçluk, Eğitim
21383
page-template-default,page,page-id-21383,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Morfo Gelişim Akademisi

Eğitim & Danışmanlık & Koçluk & Proje

Değişim ve gelişimin en güzelini yaşayan Morfo Kelebeğinden ilham alarak iş yaşamına katılan Morfo Gelişim Akademisi kurumsal ve bireysel danışmanlık, eğitim, koçluk ve proje yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır.
Morfo Gelişim Akademisi, kurumsal ve bireysel yaşamın yeni atılımları için destek sürecini oluşturmakta ve bilgi birikimini iş ortakları ile paylaşmaktadır. Sunulan hizmetler Gelişim, Başarı ve Değişim odaklıdır. Amaç, bireylerin eğitim, iş ve özel yaşamına, kurumların iklimine ve başarısına katkıda bulunarak değer yaratmaktır.
Bilimsellik, yaratıcılık, gelişim, özgünlük, güven ve içtenlik Morfo Gelişim Akademisi’nin kurumsal çalışma prensiplerini temsil etmektedir. Evrensel etik değerler çerçevesinde ilkeli ve saygın bir kurum olarak siz danışanlarına etkin, ulaşılabilir ve gerçekçi çözümler sunmaktadır.
Morfo Gelişim Akademisi, daha iyiye ulaşmayı hedefleyen, daha iyiyi hak ettiğini düşünen, mükemmellik ve başarılı olma konusunda tutkusu olan, potansiyelini harekete geçirmeye hazır iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

İş Ortaklarımıza Sunduğumuz Hizmetler

Firma algısını yükseltmek isteyen, çalışanlarının gelişimine değer veren, odağında insan olan, kurum ve kuruluşlar için: Liderlik, Yöneticilik Becerileri, İnovasyon, Ekip Çalışması, Kurumsal İletişim ve İlişkiler, Kurumsal Kültür, Yaşamda Başarı ve Mutluluk, Kariyer Yönetimi, Duygusal Zeka ve Duygu Yönetimi, Motivasyon konulu eğitim ve konferanslar vermektedir.
Çocuklarının bilişsel ve duygusal gelişimine, geleceğine ve eğitimine değer veren lider ebeveynler ve eğitimciler için eğitim danışmanlığı hizmeti, eğitim programları,seminer ve konferanslar sunmaktadır.
Etkin ve bütünsel yöntemlerle öğrencilerini başarıya ulaştırmak isteyen, eğitimciler ve eğitim kurumları için koçluk gelişim programları, seminer ve konferanslar tasarlamaktadır.
Bireysel ve kurumsal gelişim desteği sunan Koçluk Çalışmalarından; yönetici koçluğu, kariyer koçluğu, ebeveyn koçluğu ve akademik koçluk alanlarında hizmet vermektedir.
Sportif kariyerlerinde etkin ve kalıcı değişimler yaratarak takım ve bireysel performans kalitesini arttırmak isteyen kulüplere ve sporculara yönelik eğitim, başarı ve gelişim programları, bireysel koçluk hizmetleri sunmaktadır.
Tüm kurum ve kuruluşların; toplumsal farkındalık çalışmalarına katkı veren, toplumsal gelişime değer katan sosyal sorumluluk projelerinin tasarlanması ve yönetimi çalışmalarını sürdürmektedir.

Arzu AKTAŞ
Eğitim ve Kariyer Uzmanı
Morfo Geli̇şi̇m Akademi̇si̇