Morfo Gelişim Akademisi | Liderlikte Doğru Bildiğimiz Yanlışlar
Morfo Gelişim Akademisi | Danışmanlık | Eğitim |Kariyer |Koçluk
Danışmanlık, Koçluk, Eğitim
23914
post-template-default,single,single-post,postid-23914,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Liderlikte Doğru Bildiğimiz Yanlışlar

Morfo Gelişim Akademisi olarak Sizlerle Birlikte Yeniden Öğrenmekten ve Yeniden Keşfetmekten Büyük Mutluluk Duyuyoruz.

Lider nasıl olunur? Liderler nasıl yönetirler? Helikopter yönetici yoksa siz misiniz? Kurumlar potansiyel liderleri nasıl destekler ve nasıl yok ederler? Patronlar da mı yetenek? Gerçek Liderler Nerede? Kurumumuzda ve yaşantımızda liderlik boşlukları ne kadar büyük? Liderlikle ilgili doğru bildiğimiz yanlışlar sizi ters düz mü ediyor? Gerçek lider Kim? Gerçekten iyi bir Lider Olabilir miyim? Ortak bir liderlik Paydasında buluşabilir miyiz?

Oyunun değiştiği bir dünyada oyunun kurallarını sağlam temellere oturtmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Liderler; kurumlarda, şirketlerde, evlerde, okullarda pek görünmüyor. Liderlik güç kullanma konforuna, kontrol aşkına yenik düşüyor, yöneticiliği öğrenmek ve liderlik becerilerini edinmek güçleşiyor. Herkesin Liderliğe ve liderlik becerilerine duyduğu ihtiyaç ise gün geçtikçe çoğalıyor.
Konferans; Liderliğe ve liderliğin birleştiriciliğine ilişkin bireysel farkındalık yaratma üzerine odaklanmaktadır. Özellikle kendi liderliğimizi ve liderlerimizi, kendi yöneticiliğimizi ve yöneticilerimizi yeni bir bakış açısıyla anlamamıza yardımcı olacak ve yeni değerlendirmeler yapma ihtiyacını ortaya çıkartacaktır. Yöneticilik ve Liderlikle ilgili paradigmalarınızda farkındalığı oluşturarak liderlik becerilerini yaşamanıza almanızda sizi destekleyecektir.

morfo-modul-127