Morfo Gelişim Akademisi | Sağlıklı Yaşam Atölyesi
Morfo Gelişim Akademisi | Danışmanlık | Eğitim |Kariyer |Koçluk
Danışmanlık, Koçluk, Eğitim
21500
page-template-default,page,page-id-21500,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Sağlıklı Yaşam Atölyesi

Sağlıklı Yaşam Atölyesi - Morfo

Kilo kontrolü konusunda kendinizi yönetemiyorsanız
Sigarayı bırakmak istiyor ve başaramayacağınızı düşünüyorsanız
Çabalıyor fakat tek başınıza ilerlemekte zorlanıyorsanı

Sizin İçin Önemli Olan Şeylere Zaman Ayırın ve Morfo Yaşam Atölyesi Çalışmalarımızdan Yararlanın
Kilo verme ve sigarayı bırakma konusunda netseniz, alışkanlıklarınızda olumlu değişimler yaratmaya karar vermişseniz ve harekete geçmeye istekliyseniz Morfo Sağlıklı Yaşam Atölyesi, ideal kilonuza ulaşmada ve zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulma sürecinde; kendisine özen gösteren, yaşam kalitesini yükseltmek isteyen değerli katılımcılarına profesyonel destek hizmeti sunmaktadır.
Morfo Yaşam Atölyesi duygu kontrolü, iradeyi etkin kullanma, olumlu düşünceler oluşturma, davranış ve düşünsel değişim yaratma, başarıya olan inancı artırma, karşılaşılan problemlerin çözümü, güçlü ve sürdürülebilir motivasyon sağlama konularında hedeflerinize, daha hızlı ve daha kolay ulaşmanız için gerekli araç, yöntem ve bilgi desteği sağlar. Başarılı olmak için gereken olumlu duygu, düşünme ve davranış süreçlerini öğrenerek yaşamınızın kontrolünü elinize almanıza yardımcı olur, sağlıklı ve aktif bir yaşam biçimini oluşturmanızda size yol gösterir.
Kilo verme ve sigara alışkanlığınızdan vazgeçme süreci gerçek anlamda güçlüklerle dolu ve zorlu bir süreçtir. Beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, sevilen yiyeceklerden ve alışkanlıklardan uzak durmaya çalışmak, programlara uymak güçlü bir iradeyi ve duygu kontrolünü gerektirir. Atölye çalışmaları ile; hedefe odaklanılır, duygu kontrolü sağlanır, irade daha güçlü kılınır, olumlu düşünce tarzı inşa edilir, gerçek ihtiyaçlar belirlenir, süreçte karşılaşılan sorunlar tespit edilir, engellere karşı yaklaşım tarzı ve negatif döngü fark edilir, yeni beceriler edinilir, çözüm için stratejiler geliştirilir, duruma özgü uygulama adımları tespit edilerek harekete geçilir.
Morfo Yaşam Atölyesi Katılımcıları Hedeflerine Ulaşma Sürecinde Katılımcılar
*  Kendilerine karşı daha olumlu bir yaklaşım sergiler
*  Başarı inanç sistemini oluşturur
*  Hedeflerine odaklanır
*  Duygu kontrolü sağlar
*  Zor zamanlarla baş etme gücü kazanır
*  Olumlu düşünme süreçlerini öğrenir
*  Yeme davranışlarınızı kontrol etmeyi öğrenir
*  Sigara içme isteğini kontrol etmeyi öğrenir
*  Düşünsel ve duygusal engellerini fark eder
*  Çözümler için strateji ve yöntemlere sahip olur
*  Başladığı programları devam ettirme ve tamamlama iradesini gösterir,
Başarı içinde bulunduğumuz koşullara değil, bizim bu duruma yönelik tavrımıza bağlıdır.