Morfo Gelişim Akademisi | Yaşam Koçluğu
Morfo Gelişim Akademisi | Danışmanlık | Eğitim |Kariyer |Koçluk
Danışmanlık, Koçluk, Eğitim
21352
page-template-default,page,page-id-21352,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,vertical_menu_enabled,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu-Morfo

Yaşadığınız hayatın ne kadarı size ait?
Yaşamınız istediğiniz kadar neşe, mutluluk ve çaba ile dolu mu?
Kendiniz için yapmak istediklerinize vakit ayırabiliyor musunuz?

Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmek istiyor musunuz?
Hedeflerinize ulaşmak için neler yapacağınız konusunda kafanız karışık mı?
Olmak istediğiniz ile olduğunuz yer birbirinden ne kadar uzak?
İlişkileriniz değerli ve özenli mi?
Alışkanlıklarınızı yönetebiliyor musunuz?
Sağlığınıza gösterdiğiniz ilgiden memnun musunuz?
Mutlu musunuz? Huzurlu musunuz?

Yaşamı gerçekten yaşayıp yaşamadığını bilmek isteyenler; tüm bu soruları kendinizi odağınıza alarak keşfedeceğiniz yaşam koçluğu çalışmasında birçok sorunun yanıtını bulacak, kendinizi yeniden değerlendirecek ve yaşam dengenizi kurarak daha doyumlu bir yaşama ulaşmada profesyonel destek sürecinden yararlanacaksınız.
Hepimiz zaman zaman kendimize vakit ayırmaz ve özensiz davranırız, olumsuz alışkanlıklar edinir ve sağlığımıza dikkat etmeyiz, çevremizle, işimizle ve ailemizle olan ilişkilerimizde sorunlar yaşar, hayatımızın karmakarışık olduğunu düşünürüz. Bu dönemlerde yaşam kalitemiz düşer, keyifsiz olur, anlamlandıramadığımız huzursuzluklarla birlikte kendimizi iyi hissetmeyiz. Bu kısır döngü biri ya da bir şey bizi uyandırana kadar devam eder. Böyle durumlarda her zamankinden çok daha fazla bilgiye ve yardıma ihtiyaç duyarız.
Yaşam koçluğu yaşamımızın herhangi bir alanında karşılaştığınız güçlükleri daha kısa zamanda etkili ve kalıcı bir şekilde çözmenizde size yardımcı olur. Hayatınızın günlük düzeninde kendinize ve dünyaya karşı ilgili ve sıcak olmak yaşamınız için fark yaratacak değişimler oluşturur. Yaşamınız için daha fazlasını yapma potansiyelinizi ortaya çıkarır. İlişki ve yaşam kalitenizi yükseltir. Hayatınızda neyi düzelteceğinizi ve bunu nasıl yapacağınızı keşfederek deneyimlemenizi ve yaşamınızın lideri olmanızı sağlar
Yaşamının yönetimini yeni ve güçlü bir yaklaşımla ele almak isteyen, karşılaştığı sorunlara kalıcı ve etkin çözümler arayan, iş ve aile yaşantısında denge kurmak isteyen, olumsuz alışkanlıkları geride bırakmak ve yeni, huzurlu, doyumlu ve anlamlı bir hayat için yaşam koçluğu danışanlarına profesyonel destek süreci sunar.
İlerlemeyi ve gelişimi deneyimlemek, istediğiniz yaşama ulaşmak için harekete hazırsanız, Yaşam Koçluğu, hayatınızın merkezine kendinizi alarak istediğiniz değişimleri adım adım gerçekleştirmenizde, arzuladığınız hedeflere ulaşmanızda ve ideal yaşamınızı tasarlamanızda yol göstericidir. Doyumlu bir yaşam elde etmek isteyen, gelişime ve değişime açık, ilerlemek ve daha iyi bir yaşam tasarlamak isteyen danışanlarla çalışırız.