Morfo Gelişim Akademisi | Zonguldak Lider Ebeveynlik Konferansı
Morfo Gelişim Akademisi | Danışmanlık | Eğitim |Kariyer |Koçluk
Danışmanlık, Koçluk, Eğitim
21714
post-template-default,single,single-post,postid-21714,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Zonguldak Lider Ebeveynlik Konferansı

1-7-morfo-zonguldak-lider
1-8-morfo-zonguldak-lider

Dr. Arzu Aktaş, seminerin amacının ailelerin çocukları üzerindeki becerileri ve gelişim etkinlikleri olduğunu belirterek “Burada bulunmamızın nedeni, anne ve babalar, çocuklar ve gençler için yaşamımızda önümüze çıkan engeller üzerinde durmak değil, engeller çözüm üretmek ve çözüme odaklanarak yaşamımızı kolaylaştırarak daha etkili olmaktır.

Seminere, Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Zonguldak AKP İl Başkanı Hamdi Uçar, eğitimciler ve aileler katıldı. 

Dr. Arzu Aktaş, seminerin amacının ailelerin çocukları üzerindeki becerileri ve gelişim etkinlikleri olduğunu belirterek “Burada bulunmamızın nedeni, anne ve babalar, çocuklar ve gençler için yaşamımızda önümüze çıkan engeller üzerinde durmak değil, engeller çözüm üretmek ve çözüme odaklanarak yaşamımızı kolaylaştırarak daha etkili olmaktır.”

Arzu AKTAŞ
Morfo Gelişim Akademisi